Стартував сезон майстрів овального м’яча у західній зоні вищої ліги

24 квітня стартував сезон майстрів овального м’яча у західній зоні вищої ліги.

Цього року за медалі у вищій лізі з регбі будуть сперечатись 15 команд у чотирьох зонах: західній, центральній, східній і південній. У західній зоні разом з командами «Сокіл-Верховина» з Львова , СК «Тернопіль» і РК «Рівне» виступлять і регбісти івано-франківського «Роланда».

За результатами виступів у минулому сезоні фаворитами вважаються львів’яни та івано-франківці. Проте кожна з команд на першому етапі сезону буде прагнути зайняти 1-2 місця, щоб восени продовжити боротьбу серед восьми найсильніших любительських команд України.

У першому турі регбісти з Івано-Франківська зустрілись у Львові з місцевим «Соколом-Верховиною», фарм-клубом команди професійної регбійної ліги «Сокіл».

Гра, як завжди, носила принциповий характер. В першій половині першого тайму львів’яни двічі влучно пробили з штрафних, скориставшись помилками гостей у захисті. Здається, рахунок 0:6 лише допоміг франківчанам зібратись і надовго захопити ініціативу у свої руки, що і дозволило здійснити блискавичну атаку, яку завершив Віктор Бундзяк (5:6), а Володимир Савіцький влучно пробив реалізацію – 7:6. Ще один влучний удар зі штрафного того ж Савіцького дозволив з добрим настроєм піти на перерву гостям – 10:6.

Характер гри у другому таймі не змінився – потужно пробив лінію захисту львів’ян капітан команди «Роланд» Віталій Кузнєцов – 15:6, а з ударом не схибив Володимир Савіцький – 17:6.

В кінці гри тактична помилка франківчан дозволила господарям скоротити рахунок.

17-11 у стартовому матчі чемпіонату у виїзній грі з принциповим суперником у боротьбі за високе місце вселяє надію на успішний виступ «Роланда» у сезоні.

У Тернополі місцеві регбісти не встояли перед натиском гостей з Рівного – 0:18.

old_editor, 26.04.2010 15:52Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини