Чергове футбольне західноукраїнське дербі закінчилося унічию

Івано-Франківське «Прикарпаття» знову не змогло перемогти, навіть ведучи у рахунку. Цього разу на своєму полі франківці розійшлися миром зі своїм прямим конкурентом за виживання у першій лізі тернопільською «Нивою».

Цей матч був визначним ще й з історичної точки зору, адже рівно 70 років тому перший свій поєдинок зіграв місцевий «Спратак», який, власне, є прародичем «Прикарпаття».

За підтримки заповнених трибун, франківці з перших хвилин матчу закрили гостей на своїй половині поля, хоча до середини тайму ніяких значних дивідендів підопічним Сергія Пташника це не принесло.

Допоки після чергової флангової атаки та передачі до карного майданчику Миколи Ревуцького захисник тернополян Богдан Слука не зрізав м’яч у власні ворота.

Після цього гра перемістилася до центру поля. Обидві команди не шкодуючи ні своїх ніг, ні ніг суперника, боролися на кожному клапті поля. Наприкінці першого тайму над стадіоном зависла хмара із якої почав періщити дощ, який закінчився рівно зі свистком про закінчення матчу. На той час рахунок на табло був 1-1.

Господарі, після забитого м’яча, заспокоїлися, що зіграло із ними злий жарт. Флангова атака «Ниви» закінчилася верховою передачею до штрафного майданчика і влучанням в ціль нападника гостей Віталія Городецького.

Після матчу, тренер «Прикарпаття» Сергій Пташник сказав, що злий жарт із його командою зіграв забитий суперником м’яч у власні ворота.

«Гравці чомусь подумали, що справу зроблено», — зазначив тренер.

Нам залишається тільки чекати, коли прикарпатці таки переможуть, адже остання їхня перемога датується ще 23 вересня 2009 року.

old_editor, 22.04.2010 17:42Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини