АТП-0928 проводить громадські слухання щодо підвищення тарифів на вивіз сміття

Сьогодні мешканці міста Івано-Франківська сплачують за вивіз побутових відходів та прибирання контейнерних майданчиків 4 грн. 42 коп.

Згідно рішення міськвиконкому, до обов`язків перевізників побутових відходів повинно входити й прибирання та утримання контейнерних майданчиків, а також, окремо, вивіз великогабаритних відходів та ремонтних відходів.

«Громадські слухання організовані для того, щоб обговорити підвищення тарифів, прийнявши до уваги усі зауваження з боку громадськості. Сьогодні АТП-0928 пропонує на розгляд новий тариф у розмірі 7 грн. 03 коп.», – пояснює заступник начальника управління економічного та інтеграційного розвитку міськвиконкому Василь Ковальчук.

У ході слухань івано-франківці висловили свою чітку позицію, у якій зазначили, що кожен тариф повинен бути правильно прорахований для громади міста.

«Ми платимо за вивіз сміття з кожної прописаної людини у квартирі. Крім цього, досить несправедливим є те, що у квартирі, де прописана одна людина, може проживати троє-четверо осіб, що також виносять сміття, а інші мешканці повинні за них платити. Також, у наші контейнери вивозить побутові відходи й приватний сектор», – кажуть члени будинкових комітетів.

Проте, як зазначив Максим Василечко, директор АТП-0928, за приватний сектор сплачує сама організація, хоча в найближчий час це питання буде вирішено.

Інші питання, зокрема й питання невідповідності кількості проживаючих й прописаних у квартирах, переконує директор організації, й справді важко вирішити.old_editor, 15.04.2010 16:31Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини