Як посадова особа, міський голова не має права лобіювати чиїсь інтереси, тим більше приватних структур — Малик

Депутати фракції БЮТ в міській раді на сьогоднішній прес-конференції різко розкритикували роботу Віктора Анушкевичуса на посаді міського голови.

За словами бютівця Івана Малика, перед минулою сесією міської ради, Віктор Анушкевичус чинив тиск на депутатів, з метою правильного ними голосування за проект по ремонту доріг ТОВ «ВОСТОК-2006».

«Як посадова особа, міський голова не має права лобіювати чиїсь інтереси, тим більше приватних структур, — каже депутат Іван Малик, — Фірми, за яку так уболіває мер, не знає жоден фахівець. На мою думку, з мером уклали якусь угоду, тому він і намагався так швидко просунути цей проект через міську раду. Після того, як ми запропонували доопрацювати питання ремонту доріг і перенесли його розгляд на 8 квітня, Віктор Анушкевичус втратив до нього будь-який інтерес. На пленарному засіданні 8 квітня головуватиме через невідомі причини секретар міськради Василь Бойчук».

За словами Івана Малика, своїм тиском міський голова принизив не тільки депутатів, а громаду міста.

Секретар міської ради Василь Бойчук каже, Віктор Анушкевичус з усіх сили намагається узурпувати владу в своїх руках.

«З його боку ми бачимо намагання розпоряджатися коштами громади, — каже Василь Бойчук, — А це – неприпустимо».

Голова фракції БЮТ Ярослав Бачкур каже, що уже ні в кого немає віри до слів міського голови.«Неможливо визначити, коли він говорить правду, а коли ні
, — каже Ярослав Бачкур, — Таких людей називають просто - професійні словоблуди».

Наостанок бютівці зазначили, що Віктор Анушкевичус є нікудишнім господарником.

«Його фішка - це піар та популізм, — каже член фракції БЮТ Володимир Стасюк, — Як був ді-джеєм, так ді-джеєм і залишиться».

old_editor, 01.04.2010 20:37Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини