Інформація про неотримання дотацій не відповідає дійсності. Але я знаю за кого агітує Палійчук — Тимошенко

Нещодавно на брифінгу голова івано-франківської ОДА Микола Палійчук заявив, що уряд недодав області близько 150 мільйонів гривень для виплат працівникам бюджетної сфери.

Кореспондент «Малакави» вчора на підсумковій прес-конференції прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко запитав чи відповідає така інформація дійсності, адже сама прем’єр неодноразово наголошувала, що боргів перед бюджетниками до кінця року не буде.

«Так, боргів перед працівниками бюджетної сфери у нас не має і не може бути, - сказала Юлія Тимошенко, - Така інформація не відповідає дійсності. Але я знаю за кого агітує Палійчук…»

Солідарний з Юлією Тимошенко і нардеп Дмитро Шлемко.

«Пора нарешті перестати брехати прикарпатцям. Це ні до чого доброго не призведе. 28 грудня о 19 годині 54 хвилині 113 мільйонів гривень як кошти, що необхідні для виплати заробітної плати, були отримані з державного бюджету як дотації вирівнювання. Те, що буде говорити голова ОДА, жодного відношення до зарплат не має. Крім того, Уряд заявляє що неприйняття держбюджету-2010 до кінця року ніяк не вплине на своєчасність виплат пенсій. Бюджетники отримають заробітні плати до кінця року», — сказав Дмитро Шлемко.

Вчора прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що вона на Івано-Франківщину пришле спеціальну комісію для перевірки своєчасності виплати коштів, та встановить, хто використав ці кошти, виходячи зі своїх політичних симпатій.

old_editor, 30.12.2009 15:16