Франківський аеропорт не дозволив літаку Тимошенко приземлитися. Влада зробила все, аби зірвати її приїзд на Прикарпаття— Шлемко

Вчора ввечері на Прикарпаття з робочим візитом прибула прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко. Літаку з прем’єром не дозволили приземлитися в Івано-Франківському аеропорті. Через нібито погану погоду. Проте дозволили у Львові. Такі зміни в маршруті відповідно вплинули і на графік перебування Юлії Тимошенко в області. Запланована зустріч у Калуші зірвалася.

«В 10 годині ранку мене запевнили про готовність аеропорту до прийому літака. Те ж саме його керівництво підтвердило і за годину. І лише близько третьої години, коли літак з Юлією Тимошенко підлітав до Івано-Франківська, стало відомо, що злітна смуга насправді не готова. Їє так і не розчистили. Я в цьому переконався на власні очі, коли приїхав до аеропорту. Керівництво аеропорту пояснити щось так і не змогло. В цій ситуації є два варіанти – безвідповідальність або запланована акція. І я більш як впевнений в останньому. Місцева влада зробила все, аби затягнути час і зірвати приїзд Юлії Тимошенко на Прикарпаття», — сказав Дмитро Шлемко, народний депутат України.

.

old_editor, 24.12.2009 14:07Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини