Восьмий міжнародний джазовий фестиваль відбудеться і в Івано-Франківську

З 4 по 13 грудня майстри джазу потішать своїх прихильників вечірніми джазовими перформансами.

Протягом дев’яти днів у 9 містах України і Польщі відбудеться джазовий марафон. За словами координатора проекту Романа Рося, хоч фестиваль відбувається в Україні, однак центром фестивалю був і залишається Львів, де усі 9 днів будуть концерти та виступатимуть всі учасники фестивалю з багатьох країн світу: Франції, США, Польщі, Литви, Великобританії, Росії, Данії та Білорусії.

Цього року в силу різних обставин фестиваль проходитиме лише в джаз-клубі, однак організатори виявляють сподівання, що вже наступного року джаз гратиме у різних хороших місцях міста і більше людей матимуть змогу послухати музику світових метрів.

За два місяці підготуватись до фестивалю було нелегко, говорить власник джазового клубу «L-club» Марія Креховецька, але сподіваємось на хороший старт.

Ціни на квитки, за словами Марії Креховецької, знижені до адекватної міри: від 50 до 100 гривень, ще дешевші на бокових місцях.

«Хочемо залучити молодь та студентів», — говорить пані Марія, і зазначає, що під час фестивалю постійно працюватиме кухня, звичний розклад клубу від 11 до 23 може затягнутись.

old_editor, 04.12.2009 18:50Фоторепортажі

Вибір редакції