В Івано-Франківську ЖЕО скоро і за повітря братимуть гроші

Численні засмічені та заболочені вулиці міста Івано-Франківська не можуть стати перешкодою для одного з приватних ЖЕО брати гроші за те, що вони не виконують, до того ж керуватися рішеннями, які не відповідають проблемі.

Так, ПП «ЖЕО Пасічна», що є тим самим, що й ЖЕО-5, з тим же директором Зиновієм Карабіним, пропонує (добровільно-примусово) мешканцям, що відносяться до «ЖЕО Пасічна», сплачувати щомісячну плату за користування гаражами, які є власністю саме тих жильців.

«Гараж знаходиться у житловому будинку. Вони користуються усіма комунікаціями, тому повинні платити за користування гаражем», — пояснює працівник «ЖЕО Пасічна» Галина Горіховська.

Як стверджують мешканці будинку, який підпорядковується підприємству, дуже рідко коло будинку можна побачити прибиральницю, а про прибирання гаражів вони й не мріють. Світло, яке є так званою «комунікацією» коло гаражів, ЖЕО досі відмовляється включати.

Стосовно щомісячної оплати гаражів (1 грн. за метр квадратний), то ЖЕО керується рішенням міської ради «Про затвердження тарифу на участь суб'єктів підприємницької діяльності у витратах на утримання будинків та прибудинкових територій». Щоправда, жоден з власників гаражів не є підприємцем.

На запитання, чому саме цим законом керується ЖЕО, й чому в інших будинках, які вони обслуговують немає такої «абонплати», Галина Горіховська перестала відповідати на запитання, сказавши, що на це є директор. Телефон якого, до речі, не відповідає.

old_editor, 30.11.2009 19:38Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини