Нова хвиля старого скандалу

Схоже, що скандал навколо сумнозвісного договору міни нерухомого майна на житло для військовослужбовців та членів їх сімей, який був підписаний між Міністерством оборони України та «Прикарпатською фінансовою компанією» ще 26 вересня 2004 року, набуває нових обертів.

Нагадаємо, що відповідно до цієї угоди до власності компанії перейшло військове майно на загальну суму 4 628 660 гривень (за державними цінами 2004 року). Натомість Міністерство оборони отримало квартири на суму 4 629 675 гривень (за державними цінами 2004 року). Однак, цей договір викликав великий резонанс на Прикарпатті і став предметом тривалих судових тяганин. Справу, здавалось би, було закрито, коли у 2006 році господарським судом Івано-Франківської області було задоволено заяву про мирову угоду сторін у цьому конфлікті. Відповідно до цієї угоди в додаток до квартир Міністерству оборони було перераховано додатково ще 5 мільйонів гривень.

Однак у квітні цього року до Вищого господарського суду України звернулись чотири родини, які, за їх словами, проживають тривалий час на території одного з переданих містечок. І нові власники роблять все, щоб просто виселити їх на вулицю. Отже, люди вимагають відміни попередніх рішень і нового розгляду справи. Таким чином у господарському суді Івано-Франківська знову відбувся судовий розгляд цієї справи.

Оскільки, на думку судді, у вже новій справі є багато незрозумілих моментів, для прояснення яких потрібно залучити як представників з Міністерства оборони, так і Міністерства економіки України, розгляд було перенесено на грудень цього року.

Підполковник Тарас Грень Західний інформаційний центр Міністерства оборони України

old_editor, 25.11.2009 20:00



Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини