Прикарпаття має проблеми із розблокуванням коштів, які надійшли для боротьби з епідемією — Палійчук

На сьогодні ще залишається проблемним питанням ситуація із розблокуванням 5,7 млн. грн., що надійшли в область для боротьби з епідемією.

Про це сьогодні на ранковому брифінгу сказав губернатор Прикарпаття Микола Палійчук.

Розпорядником даних коштів є Міністерство охорони здоров’я України. Сьогодні голова ОДА розмовлятиме з представниками Міністерства, щоб якнайшвидше вирішити дану проблему.

Позиція Миколи Палійчука полягає в тому, щоб значну частину даних коштів було направлено на придбання медичної апаратури й обладнання, адже саме це зараз вкрай потрібне лікувальним установам області.

«Сьогодні ми маємо можливість придбати рентген апарати, пересувні рентген апарати за 50 % від їх вартості. Єдине чекаємо дозволу від Міністерства охорони здоров’я та Міністерства економіки, щоб погодити ціну. В нас заключні угоди по постачанню, ціни на 50 % нижчі за ринкові ціни. Зараз чекаємо на погодження і якщо воно надійде готові проводити закупівлі. Адже у нас є в районах лікарні, де працюють рентген апарати 1950-60 –х рр. випуску», — сказав Микола Палійчук.old_editor, 10.11.2009 19:28Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини