Сесію міської ради зірвано.Каменем спотикання стало питання депутата Івана Онуцького

Розпочалася 46 сесія івано-франківської міської ради з привітання депутатів, котрі нещодавно відсвяткували своє день народження. Головуючий, а ним за відсутності Віктора Анушкевичуса, за його дорученням був секретар івано-франківської міської ради Василь Бойчук оголосив про присутність 42 депутатів із 60.

На порядку денному депутатів було 42 питання, серед яких такі важливі, як звільнення від сплати податку на прибуток ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» на 2010 рік, порядок встановлення та функціонування пересувних тимчасових закладів торгівлі на території Івано-Франківська, слухання про виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року, внесення змін до рішення сесії міської ради «Про міський бюджет 2009»,затвердження програми розвитку внутрішньої торгівлі на період до 2012 року та ін.

Попри все, сесія так і не розпочала роботу. Каменем спотикання стало питання депутата Івана Онуцького, якого так і не зареєстрували для голосування, але він був присутній в залі.

Нагадаємо, півтори роки тому було відкликано повноваження декількох міських депутатів, серед яких і депутата Онуцького від Народного Руху України. Суд прийняв рішення про його поновлення, але міський голова Віктор Анушкевичус дав розпорядження його не реєструвати, спираючись на рекомендації юридичного відділу. В них говорилося, що потрібно перевірити Онуцького на наявність факторів, що унеможливлюють його роботу депутатом (наявність судимостей та ін.).

«Юридичний відділ - це антиюридичний відділ. Ганьба. Перевіряти Онуцького – абсурд», - такі слова лунали із вуст багатьох депутатів.

За словами Василя Бойчука, мер Івано-Франківська пообіцяв вирішити це питання, але так цього і не зробив.

Головуючий оголосив перерву до вирішення цього питання із мером, якого в Івано-Франківську наразі немає. У прес-службі мера кажуть, що Віктор Анушкевичус перебуває разом із місцевими підприємцями в Польщі.

old_editor, 29.10.2009 17:16