«Урагану» завдали удару «нижче пояса»

Івано-Франківський футзальний клуб «Ураган» в матчі 21 туру Чемпіонату України зазнав нищівної поразки у виїздному матчі проти харківського «Локомотива».

Проте, початок зустрічі залишився за франківськими футзалістами. На 6 хвилині точною передачею від Валентина Цвєлих скористався Роман Кіндратів – 0:1.

На жаль, це був останній позитивний момент для франківських футзалістів в цьому матчі. Надалі, на майданчику домінували лише харків’яни.

На 11 хвилині, Зінченко відновив статус-кво – 1:1, матеріалізувавши

До завершення першої половини гри, «ураганівці» отримали ще два м'ячі. Своїми моментами вдало скористалися Едініо та Олександр Сорокін.

По перерві, господарі розігрують улюблену тактику гри на контратаках, а гості вимушені ризикувати – випускаючи на майданчик п’ятого польового гравця – Федора Пилипіва.

Ризик не виправдав себе – франківські футзалісти менше ніж за одну хвилину витягли м'яча з сітки власних воріт ще двічі: точними ударами відзанчилися Дмитро Сорокін та Дмитро Клочко.

Гру, по суті, було зроблено, проте господарям вдалося ще двічі засмутити підопічних Сергія Гупаленка.

М'ячі Віталія Кисельова та Дмитра Литвиненка – встановили підсумкові 8:1 на користь харківського «Локомотива».

old_editor, 02.03.2009 18:33