Тимошенко хоче, щоб за підприємців взялася Генпрокуратура

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що Генпрокуратура повинна розібратися з власниками тих підприємств, які не сплачують зарплату або скорочують робітників.Про це вона сказала на початку засідання уряду, говорячи про звільнення людей з робити у зв’язку з кризою.

«Уряд не скоротив жодну людину у бюджетній сфері, і зарплати платить як тільки може, без зниження. А чомусь реальний сектор економіки, – такі хвалені приватні власники, які казали, що можуть ефективно управляти, – роблять протилежне: скорочують людей, скорочують зарплати, відправляють людей у відпустки», — обурилась Юлія Тимошенко.

На її переконання, «прийшов час чесно подивитись на це питання, прийшов час задавати питання власникам підприємств».

«Коли підприємства приватизувалися за безцінь, без грошей, на базі підкилимних домовленостей – ніхто, не задавав питання – добре це, чи погано. Коли накопичували десятки мільярдів доларів в офшорах – ніхто не задавав питання. Коли не платили податки чи ухилялися за спеціальною технологію – ніхто не задавав питання», — сказала прем’єр.

«А сьогодні, коли гроші, накопичені в офшорах, треба повернути в свої банки й заплатити депозити чи зарплати, то чомусь здають не свої офшорні рахунки, а здають людей», — обурилась Юлія Тимошенко.

За словами прем’єра, у цьому питанні профсоюзи, роботодавці та уряд «повинні бути партнерами».

«Хотілося би бачити партнером Генпрокуратуру, бо прийшов зірковий час для Генпрокуратури – чи здатна вона притягати до відповідальності тих, хто вчасно не сплачує зарплату», — заявила Юлія Тимошенко.Українська Правда


old_editor, 25.02.2009 15:07Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини