«Говерла» знову поступається

У домашньому матчі проти команди «Дніпро-Азот» (Дніпродзержинськ) івано-франківська «Говерла» поступилася з рахунком 73:77.

Старт гри «Говерла» провела на дуже високому рівні, тому доказ рахунок 11:0 після перших трьох хвилин гри.

Кинути виклик «говерлянам» спромігся Станіслав Сокур — гравець «Дніпро-Азот», який за наступні декілька миттєвостей спромігся набрати 7 очок.

Рахунок після прешої чверті — 24:17, на користь франківського клубу.

У другій чверті гра дещо вирівнялася. На велику перерву команди пішли за рахунку 42:43 на користь гостей.

У другій половині матчу, гра самої «Говерли» розклеїлася.

Під кінець матчу «говерляни» спробували реабілітуватися, проте дещо запізно. Підсумковий результат – 73:77.

Довідка

Наступний матч «Говерла» проведе 30 січня, на виїзді, проти криворізького «Кривбаскета», а 1 лютого матиме змогу взяти реванш в гостях у дніпродзержинського «Дніпра».

old_editor, 26.01.2009 17:19