Литвин пропонує прем’єру себе спалити

Лідер блоку свого імені Володимир Литвин вважає найкращим варіантом коаліції широку коаліцію за участю БЮТ і Партії регіонів.

«Якщо виходити з інтересів країни, це був би найкращий підхід, — зазначив пан Литвин, — Але з політичних міркувань лідерів двох найкрупніших фракцій – для них це мало прийнятно. Бо це буде братська могила, де відбудеться процес нівелювання високих рейтингів».

Політик також закликав «припинити будь-які розмови про вибори» і створити коаліцію в парламенті.

Він також пояснив жорстку боротьбу за уряд між прем’єром Юлією Тимошенко і лідером Партії регіонів Віктором Януковичем тим, що «прем’єр-міністр — це найкраща стартова позиція для президентської кампанії, і та людина, яка обіймає цю посаду — це най вірогідніший наступний глава держави».

«Але якщо говорити про необхідність жорстких адекватних дій, які зумовлені кризою, в тому числі нерозпорядністю української влади і в тому числі виконавчої влади, то треба розуміти, що людина, яка буде на посаді прем’єр-міністра, буде себе спалювати в ім’я того, щоб люди їй подякували через 5-10 років за вжиття заходів, за які сьогодні і завтра аплодувати не будуть», — сказав Литвин.

За його словами, якби в політиків було розуміння цієї обставини, вони б домовилися дуже швидко.

УНІАН

old_editor, 24.11.2008 10:45Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини