На Гуцульщині падають вертольотиУ селі Черганівка Косівського району на Івано-Франківщині, неподалік садиби святого Миколая, впав вертоліт ВО-105.

Загинуло троє людей: громадянин Австрії та двоє українців. Із достовірних джерел стало відомо, що ав­стрієць привіз сюди гвинтокрил іноземного виробни­цтва, аби продати одній із чернівецьких фірм.

Машину почали випробовувати. Ніякого дозволу на політ вони не мали, й усі оглядини мали відбуватися на землі. Проте впертий іноземець вирішив показати клас і підняв машину на півметра в повітря. Згодом скомандував летіти вище. Через невідомі причини він не впорався з керуванням. За 100 мет­рів від землі пролунав вибух – машина впала.

Налякані нещодавньою стихією гуцули тепер бояться будь-якого гуркотіння в небі. Але на страх людей ніхто не зважає, оскільки в небо по кілька разів піднімаються військові та рятувальні гвинтокрили, аби доставити у відрізані повінню гірські райо­ни медикаменти, їжу, одяг і будівельні мате­ріали.За матеріалами: "Львівська Газета"
old_editor, 06.08.2008 23:36