Інформація Головного управління МНС в області

За інформацією прес-служби Головного управління МНС в області впродовж минулих вихідних (з 28.06. по 30.06. 2008 року) на Івано-Франківщині виникло 6 пожеж.

Вранці 28 червня у Коломиї з невстановленої поки що причини сталася пожежа в одному із житлових будинків, в якому тимчасово ніхто не проживав. Вогнем було частково пошкоджено стіни та крівлю будівлі. 28 червня у селі Гриньків Рожнятівського району в одному із обійсть загорілася господарська споруда. Вогнем пошкоджено стіни та перекриття споруди, знищено 3 т сіна. Ймовірна причина пожежі - дитячі пустощі з вогнем з боку 3-річного родича домогосподарів.

Вніч з 28 на 29 червня у селі Виноград Городенківського району сталася пожежа літньої кухні. Вогнем було знищено приміщення житлової кімнати. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем з боку зятя домовласника. Наступного ранку виникла пожежа в одному із житлових будинків у селі Малий Рожен Косівського району. Вогнем частково знищено покрівлю хати та пошкоджено речі домашнього вжитку. Причина пожежі встановлюється. 29 червня через грозовий розряд загорівся житловий будинок у селі Підбереж Долинського району. Вогнем знищено повністю будівлю.

Загалом з початку поточного року на території області зареєстровано 626 пожеж, у вогні загинуло 56 осіб, з них одна дитина.

Шановні мешканці області! Головне управління МНС в області звертається до Вас з проханням бути обережними у поводженні з вогнем, дбати про безпеку свого життя та оточуючих Вас людей. Пам'ятайте: людська необережність у поводженні з вогнем, порушення правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності в побуті - від цього один крок до біди.
old_editor, 02.07.2008 15:52Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини