“Спартакіада 2008” серед податківців

З метою подальшого розвитку фізичної культури і спорту, залучення працівників до регулярних занять фізичною культурою і спортом, виявлення кращих спортсменів серед працівників податкових служб в Івано-Франківській області проводиться «Спартакіада-2008». Такі змагання проходять другий рік поспіль з ініціативи Ради Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС в Івано-Франківській області.

Нещодавно в спорткомплексі навчального центру УМВС в Івано-Франківській області відбулись фінальні змагання «Спартакіади 2008» серед команд податкових служб області з волейболу та перетягування канату.

Серед 15 команд з волейболу кращими виявилась команда ДПІ у Верховинському районі, обійшовши у напруженій боротьбі команду ДПА в області. Бронзовим призером стала команда ДПІ в Рожнятівському районі.

Найкращими волейболістами визнали Володимира Феркаляка (ДПІ у Верховинському районі), Василя Понайду (ДПА в області), Любомира Прокопіва (ДПІ в Рожнятівському районі).

В номінації «Найдосвідченіші спортсмени» перемогли Іван Сапріянчук (ДПІ у Верховинському районі), Ярослав Дем’янчук (ДПІ у Надвірнянському районі), Володимир Давимука (ДПА в області), Віктор Сасник (ДПІ в Галицькому районі).

Найсильнішою в перетягуванні канату, не програвши жодного поєдинку, виявилась команда ДПІ в Надвірнянському районі, друге місце посіла команда Калуської оДПІ, третє місце – команда ДПА в області.

Протягом року ще будуть проведені змагання з армреслінгу, настільного тенісу, міні-футболу, шахів. За результатами змагань буде визначено «найспортивнішу» державну податкову інспекцію в області та сформовано збірні команди області для участі у Всеукраїнських змаганнях серед команд податкової служби України.Джерело:
Сайт Державної податкової адміністрації України

old_editor, 02.07.2008 03:42Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини