Голова Тлумацької райдержадміністрації Василь Сенів провів першу прес-конференцію для журналістів

Про свій перший тиждень роботи на новій посаді голова Тлумацької райдержадміністрації Василь Сенів поділився у розмові із журналістами РВК “Злагода“.

У своєму вступному слові Василь Сенів окреслив ряд проблемних питань району, з я кими вже встиг ознайомитися і вказав на можливі шляхи їх вирішення. Зокрема, детально зупинився на механізмі усунення недоліків у сфері розвитку промисловості та підприємництва, перспективі розв' язання проблем в АПК, зміцненні матеріально-технічної бази закладів охорони здоров' я, важливості наповнення бюджетів усіх рівнів.

У розмові із журналістами новопризначений голова Тлумацької райдержадміністрації Василь Сенів наголосив на визначальній ролі влади у вирішенні соціальних проблем мешканців краю. Добрим прикладом у цьому напрямку назвав створений за ініціативи голови ОДА Миколи Палійчука Інститут соціального розвитку Прикарпаття, який є основою формування небюджетного ресурсу для вирішення соціальних проблем області. Таку практику має застосувати і Тлумаччина, залучивши до розвитку соціальної сфери району місцевих підприємців, закордонних інвесторів.

Пріоритетними у своїй подальшій роботі Василь Іванович назвав продовження будівництва та реконструкції соціально важливих об 'єктів, розвиток мережі водопостачання населених пунктів району, завершення їх газифікації. Оскільки вважає, що влада має бути завжди відповідальною у своїй роботі: робила помилки – треба виправляти, робила добро – треба примножувати.

Джерело: Офіційний сайт Івано-Франківської обласної державної адміністрації
old_editor, 29.05.2008 21:16Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини