В Івано-Франківську презентували партію "Народна самооборона"

Сьогодні в Івано-Франківську відбулася презентація новоствореної політичної партії "Народна Самооборона".

Про те, як розвивалися події на першому з'їзді нової партії розповіли члени політради партії від Прикапаття - Ольга Білінська(що стала головою Івано-Франківської обласної організації партії) та Олег Любінець.

Нагадаємо, що 16 травня 2008 року делегати другого етапу VIII з’їзду політичної партії "Вперед, Україно!" прийняли рішення про перейменування на політичну партію "Народна самооборона".

За це проголосували одноголосно всі 196 зареєстрованих делегатів із 26 обласних організацій.

Делегати з’їзду також обрали в новому складі політичну раду партії "Народна самооборона" у кількості 75 осіб, прийняли зі змінами та доповненнями в новій редакції статут та програму політпартії "Народна самооборона", а також обрали центральну контрольну комісії у складі 5 осіб.

Посада голови партії поки що залишатиметься вакантною, а виконуючим обов’язки голови партії став перший заступник голови Олег Новіков.

За його словами, рішення про створення партії "Народна самооборона" є "дійсно історичним рішенням".

У своєму виступі перед делегатами Новіков наголосив, що члени "Народної самооборони" на сьогоднішній день "виконали всі свої зобов’язання перед "Нашою Україною", і далі партія НС йтиме своїм шляхом".

Наразі було внесено відповідні зміни у статут перейменованої партії, який зараз перебуває на реєстрації у міністерстві Юстиції України.
old_editor, 20.05.2008 20:27Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини