Івано-Франківський аеропорт повернуть у державну власність?

Міністерство транспорту і зв`язку України планує повернути з комунальної в державну власність 24 аеропорти. Ці плани передбачені в концепції розвитку аеропортів, яка розробляється.

Зокрема, в держвласність планується повернути аеропорти: Донецьк, Жуляни (м. Київ), Одеса, Сімферополь, Харків, Вінниця (м. Гавришівка), Івано-Франківськ, Кіровоград, Миколаїв, Луганськ, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Чернівці, Черкаси, Ізмаїл, Маріуполь, Керч, Кривий Ріг, Сєверодонецьк.

Крім того, концепцією передбачена необхідність зберегти в держвласності аеропорт «Бориспіль» (м. Київ), Бердянськ, Дніпропетровськ і Львів.

Нагадаємо, що 16 травня, міністр транспорту і зв'язку України Йосип ВІНСЬКИЙ після засідання Ради нацбезпеки та оборони заявив, що Президент України Віктор ЮЩЕНКО на засіданні РНБО підтримав позицію Мінтрансзв’язку і Кабінету міністрів України щодо збереження аеропортів у держвласності.

«Президент підтримав позицію, що аеродроми будуть у державній власності. Тобто - це злітні смуги, земля і вся система безпеки», - сказав Й.ВІНСЬКИЙ.

«Передача аеропортів у державну власність дасть змогу забезпечити безпеку польотів, зокрема до Євро-2012», - відзначив він.

У свою чергу, секретар РНБО Раїса БОГАТИРЬОВА повідомила, що на засіданні Ради фактично було підтримано постанову уряду про концепцію розвитку аеропортів і схвалено варіант передачі їх у держвласність.

«Засоби навігаційного забезпечення і злітно-посадочні смуги. Ці моменти залишаються в державній власності. Все, що стосується іншого наповнення життєдіяльності аеропортів, це, згідно з державною концепцією, вирішуватиметься спільно з органами місцевого самоврядування».

Вона також повідомила, що надалі буде розроблений документ, «і ще раз переглянуто, стосовно яких аеропортів прийматимуться такі рішення».
old_editor, 19.05.2008 14:42Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини