У Франківську надзвичайна ситуація. Відсутній постачальник газу для бюджетних установ

В Івано-Франківську скалася надзвичайна ситуація через відсутність постачальника газу для бюджетних установ, про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

«Тобто знову маємо проблеми входження в опалювальний період… Навіть підписавши Меморандум на державному рівні... Закріпивши ціну на газ для бюджетних установ. Адже все має бути в нормах права та відповідно до документів, домовленостей», - відзначив Марцінків.

За його словами, заклади охорони здоров'я не мають опалення.

«Зараз там 18-19 градусів тепла... Попри те, що на початку року була домовленість про ціни на газ за 7-8 гривень за кубометр, а тепер виходить - за 30? А це додатково 500 тисяч грн для міського бюджету! А тепер уявіть яка ситуація в закладах освіти. Понад 10 тисяч діток, які мають навчатись в теплих і комфортних умовах! А це понад 253 тисячі кубометрів газу та понад 7 мільйонів для бюджету міста. А ще є заклади культури, бібліотеки, соціальні заклади... Це надзвичайна ситуація і треба приймати негайні рішення. Адже йдеться не лише про матеріальні збитки для громади, а й про комфорт людей!» - заявив міський голова. 

Леся, 12.10.2021 08:41Вибір редакції

Найпопулярніші новини