Під час відпочинку в горах двоє людей загинуло, ще четверо отримали травми

15 вересня о 21:20 до Служби порятунку, поступило повідомлення про те, що група туристів з 12 чоловік,двоє з яких діти ,під час привалу на полонині «Під Берди» поблизу села Вороненка Надвірнянського району, розвели багаття внаслідок чого відбувся вибух, четверо туристів отримали травми,ще двоє загинули.

Одразу було оголошено збір для пошуково-рятувальних відділень Ворохта, Верховина, Яремче, Заросляк, Косів та Івано-Франківськ.

О 21: 49 до проведення аварійно-рятувальних робіт додатково залучено 3 бригади медицини катастроф, чергову зміну ОКЦ та мобільно-оперативну групу ГУ ДСНС в області.

00:45 рятувальники розпочали супровід першої постраждалої особи .

01:15 рятувальниками пошуково-рятувального відділення розпочато супровід учасників групи, які не зазнали травмувань.

02:20 рятувальниками розпочато заходи з перенесення на ношах однієї важкохворої особи, а двох інших постраждалих,а також двох дітей ,які перебували у задовільному стані, рятувальники транспортували автомобілями підвищеної прохідності до підніжжя гори в селі Вороненко.

Для надання допомоги постраждалим від ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області залучено 10 од. техніки, та 38 чоловік особового складу та 10 чоловік, 4 одиниць техінки, ГУ ДСНС України в Закарпатській області.

Леся, 16.09.2021 07:37Вибір редакції

Найпопулярніші новини