Таран щодо «Північного потоку-2»: Складається враження, що нас продали. Дешево

Після переговорів між США та Німеччиною про компенсацію для України «Північного потоку-2» - в медіа потрапив попередній документ угоди.

«Короткі підсумки переговорів про Україну без України. Нам дають багато красивих обіцянок - захистити і не допустити.  Але як завжди - жодних гарантій.  Обіцянки Німеччини у разі ескалації конфлікту з Росією ініціювати нові санкції проти останньої - нічого не вартують.  Цю ініціативу легко заблокують друзі Путіна в ЄС. Складається враження, що нас продали. Дешево», - пише у Фейсбуці політолог Віктор Таран.

За гіпотетичний 1 млрд доларів інвестиційного фонду, який не відомо коли буде створений і не відомо ким і коли буде наповнений, додав політолог.

«На цьому фоні заява Держдепартаменту США, що 20-21 липня Київ відвідає старший радник глави Держдепартаменту США Дерек Шолль виглядає загрозливою.  Офіційно Шолль прилітає, щоб «підтвердити стратегічну цінність зв'язків США і України».  Але той же Reuters з посиланням на свої джерела повідомляє, що США дуже хотіли б, щоб Україна теж підтримала заплановану «велику угоду» з Німеччиною по «Північному потоку-2». Якщо підозри підтвердяться, ми побачимо жорсткі наслідки як буває, коли про Україну говорять без України», - написав політолог. 

Леся, 21.07.2021 08:16Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини