Вночі в Надвірній «мінували» приміщення ОВК - Чесно

Близько 2-ї години ночі у місті Надвірній на Франківщині з’явилось повідомлення про замінування ОВК по 87-му виборчому округу. Там тривав підрахунок голосів проміжних виборів, що відбулись 28 березня, повідомляє рух «Чесно».

За інформацією журналіста руху «Чесно», що перебував безпосередньо на місці події - членів дільничних виборчих комісій вивели на вулицю працівники поліції. У приміщення не пускали нікого. При цьому, ОВК ще протягом півгодини проводила свою роботу, приймавши протоколи від членів ДВК, які, на той час, знаходились безпосередньо в залі засідань. В приміщенні, на той час перебувало понад 20 осіб, в тому числі і один з кандидатів по округу Олександр Шевченко.

Близько 2:30 ночі ОВК оголосила перерву на санітарну обробку приміщення та тимчасово припинила свою роботу. Членів ДВК вивели на вулицю, а представники ОВК, кілька спостерігачів і представники кандидатів залишились у приміщенні. 

Близько 1-ї години ночі спостерігачі, які перебували в ОВК повідомили, що її голова Руслан Кашніков покинув приміщення, зіславшись на погане самопочуття. З ним приміщення покинув і один з ІТ-спеціалістів, що відповідав за внесення даних про підрахунок голосів у систему. Кашніков в ОВК представляє партію «Голос». Засідання комісії продовжив заступник.

О 3:30 до ОВК впустили журналістів. Поліція та сапери перед тим оглянули приміщення та не знайшли вибухових пристроїв. В цей же час відновила свою роботу і ОВК, засідання. Комісія проголосувала за те, що за відсутності голови на засіданні головуватиме Артур Доронін.  

Леся, 30.03.2021 09:07Вибір редакції

Найпопулярніші новини