Головними претендентами на крісло голови уряду є Тимошенко та Вітренко – політолог

Прем’єра Дениса Шимагля точно будуть міняти не пізніше березня місяця, терпіти подальше економічне падіння на Банковій більше ніхто не збирається, про це у Фейсбуці пише політолог Віктор Таран. За його словами, на посаду голови ряду є два претенденти – лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко та в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко.

Таран каже, що Вітренка підтримує олігарх Ринат Ахметов, бонус він готовий надати телеканали та не велику групу народних депутатів. Тимошенко ж має колосальний досвід, фракцію у парламенті та місцевих радах.

«У інших претендентів шансів не має. Палиця занадто токсичний. До того ж проти Коломойського та його протеже активно виступає Америка. У позапарламентський гравців шансів отримати прем’єрське крісло - немає.  Наприклад, той же Гройсман який має персональних рейтинг та фракції у місцевих радах без фракції у парламенті не є суб’єктними», - відзначив Тран.

Він відзначає, що за останніми даними інсайдерів, в останні дні шанси Вітренко різко виросли.

«Щодо Тимошенко то її шанси – падають. Занадто її на Банковій бояться. Всі розуміють, що «поставити» її можна, а от потім зняти буде майже не реально. Тому як варіант пропонують розрахуватись із нею за лояльність «бюджетом» та посадами в міністерствах Є ще правда третій варіант. Відставка Уряду. Дострокові парламентські на весну або осінь 2021. Нова коаліція та Уряд. Цей варіант теж активно прораховують на Банковій і у разі загострення протирічь у фракції – готові його запустити. Але як на мене найвірогідніший четвертий варіант. Як завжди жодного рішення не ухвалять. Натомість ЗЕ поїде кататись на лижах. Ситуація законсервується до лютого. А потім в авральному порядку на Банковій хаотично почнуть тасувати кадрову колоду. І кого обере тоді Банкова – абсолютно не зрозуміло», - пише політолог.

Леся, 29.12.2020 13:39Вибір редакції

Найпопулярніші новини