Доній: Перемога Садового у Львові - це ляпас Порошенкові

На цих місцевих виборах безперечним трендом було посилення регіональних еліт, та їхніх політпроектів, зокрема, можна було передбачити перемогу наявних міських голів у великих містах, про це у Фейсбуці пише політик Олександр Доній.

Проте, каже він, екс-президент Петро Порошенко вирішив, що він в силі переламати цю тенденцію, як він казав раніше, бо «не програвав жодних виборів», тому, до Львова був посланий вагомий десант з його персонального оточення.

«Львів планувалося перетворити на плацдарм для персонального реваншу Порошенка. Та він і сам не дуже цього приховував. Сил не вистачило. Тенденцію переломити не вдалося. Тож і поразка у Львові-не висуванця ЄС Синютки, а його політичного керманича - Порошенка. Якої могло і не бути. Якби не самовпевненість. Могла бути поразка лише Синютки. А вийшло інакше», - пише Доній.

За його словами, ті, хто думають, що у Львові відбулася лише сатисфакція за зрежисовану свого часу Банковою «сміттєву кризу», не бачать всього спектру.

«Повної сатисфакції ,звісно, вже не відбудеться. Бо "сміттєвою кризою" оточення Порошенка збивало Садового як ймовірного кандидата в Президенти. І таки збило. Хоча непогані шанси на перемогу були. Тож сатисфакція для Садового неповноцінна. Все таки посада міського голови Львова-це не посада Президента. Але ото ляпас Петрові Порошенкові-сильний. Бо програш у Львові показує регіональним елітам, що перспектива реваншу у Порошенка стає все ілюзорнішою. Регіональні еліти будуть шукати нових лідерів. Можливо-з власного середовища. Час ще не настав. Але попит вже є», - написав Доній.

Леся, 24.11.2020 20:46