З початку виборчої кампанії до поліції Прикарпаття надійшло 276 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства

Відповідно до частини 7 статті 23 «Публічність і відкритість виборчого процесу» Виборчого кодексу України, протягом десяти днів після дня голосування Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області забезпечує оприлюднення на офіційному веб-сайті узагальнених відомостей про кількість розпочатих кримінальних проваджень та звернень, пов’язаних із порушенням законодавства про вибори під час відповідного виборчого процесу.

У період із 5 вересня по 4 листопада 2020 року загалом до поліції Прикарпаття надійшло 276 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Усього поліцейськими Прикарпаття складено 61 протокол про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 5 кримінальних проваджень: 4 - відкритих за фактами порушення виборчого законодавства, 1 – пов’язаних з виборчим процесом.

Леся, 04.11.2020 11:21Вибір редакції

Найпопулярніші новини