Прикарпатські поліцейські стежать за дотриманням карантинних обмежень, запроваджених на території області

Поліцейські Івано-Франківщини працюють у межах своїх повноважень і надалі здійснюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів. Зокрема, перевіряють перевізників, розважальні та нічні заклади, заклади торгівлі та харчування.

У зв’язку з поширенням пандемії заборонено роботу розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля, роботу після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля, крім доставки замовлень та замовлень на винос тощо.

Правоохоронці продовжують проводити профілактичну роботу, а у разі виявлення фактів порушень карантину - притягуватимуть до адміністративної відповідальності. За порушення вимог ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм) Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 34 тис. грн..) і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 до 170 тис. грн.).

Вкотре нагадуємо перевізникам, що поліцейські кожного дня перевіряють маршрутні транспортні засоби на дотримання карантинних заходів. Перевезення пасажирів має здійснюватись у засобах індивідуального захисту та в кількості місць, передбачених для сидіння.

З початку пандемії правоохоронцями Івано-Франківщини за порушення карантинних обмежень складено 705 адміністративних матеріалів, а саме: 317 протоколів на юридичних осіб, 233 на фізичних, 126 на перевізників.

Наразі 646 адміністративних матеріалів уже направлено до суду для розгляду. На сьогоднішній день судами накладено штрафних санкцій на правопорушників більш як на 476 тисяч гривень.

Леся, 04.11.2020 11:23Вибір редакції

Найпопулярніші новини