Влада Зеленського провокує масштабний міжнародний скандал – Смолій про рішення КС

Рішення Конституційного суду - це відверта прокремлівська операція проти України, яка реалізована людьми Віктора Медведчука та Ігоря Коломойського. А головне - за повної згоди президента Володимира Зеленського та його офісу, пише у Фейсбуці політолог Андрій Смолій.

Більше того, каже він, такими рішеннями влада Зеленського провокує масштабний міжнародний скандал. Вже вчора, за даними інсайдів, до президента телефонував тимчасовий повірений США у справах України. Розмова була не з приємних. Ніхто в світі не вірить що Зеленський не втручався в рішення КС, додав політолог.

«Так, як більшість коштів від міжнародних партнерів + безвіз давалися під антикорупційну інфраструктуру - Україна матиме величезні наслідки від фактичного знищення інституційності НАЗК.  Чи хтось захоче нам давати тепер кредити? Ні. Чи хтось надаватиме допомогу такій державі? Ні. Безвізу і так вже немає з березня. Є безвиїзд. Не за горами коли його остаточно можуть скасувати. А тепер ще гірше. Це внутрішні справи України. Поданням до КС займалися дві фракції/групи у ВР - ОПЗЖ Медведчука (вважайте Путіна) і «За Майбутнє» Коломойського. Тобто це напряму вигідно оліграхам, кремлівським силам і прямо Кремлю. Адже розвалена інституційно Україна, без демократичних механізмів, без реальних засобів впливу на топ-корупціонерів - це те що потрібно.  Вони вже почали свій бліцкриг півднем та сходом після виборів. Тепер вони, через своїх людей у владі довалюють остаточно демократію в Україні. І все це відбувається дякуючи одні команді - Зеленського, який поставив Медведчука та Коломойського вище Української Держави», - пише Смолій.

Леся, 28.10.2020 09:08Фоторепортажі