СБУ викрила посадовця Державної екологічної інспекції Івано-Франківщини на хабарі за незаконну вирубку дерев

Служба безпеки України викрила на хабарі одного з керівників відділу державного екологічного нагляду - старшого державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

За попередніми даними слідства, чиновник вимагав гроші з представника комерційної структури регіону. За неправомірну вигоду посадовець «гарантував» підприємцю одержання дозволу на вирубку дерев на території однієї з місцевих територіальних громад в обхід встановленої процедури.
Правоохоронці затримали фігуранта на одній з вулиць обласного центру під час отримання другої частини хабаря. Раніше співробітники СБУ задокументували факт передачі чиновнику першої суми неправомірної вигоди.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру. У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення і притягнення до відповідальності інших осіб, ймовірно причетних до протиправних схем.

У зазначеній публікації відсутні дані з обмеженим доступом, обсяг висвітлених у матеріалі відомостей погоджений зі слідчим та процесуальним керівником. Оприлюднення цієї інформації не зашкодить досудовому розслідуванню та іміджу Служби безпеки України.

Леся, 16.10.2020 12:04Вибір редакції

Найпопулярніші новини