Триває ліквідація пожежі будівлі свинокомплексу ТзОВ «Даноша» на площі 2500 м.кв.

2 вересня о 09:11 до Оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України в області надійшло повідомлення про пожежу будівлі свинокомплексу в селі Тустань Галицького району. До місця пожежі було направлено мобільну оперативну Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, Оперативно-координаційний центр Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, вогнеборців Державної пожежно-рятувальної частини №1 м. Івано-Франківськ, Державної пожежно-рятувальної частини №3 м. Галич, Державної пожежно-рятувальної частини №6 м. Калуш, Державної пожежно-рятувальної частини №8 смт. Рожнятів, Державної пожежно-рятувальної частини №16 м. Рогатин, Державного пожежно-рятувального посту смт. Войнилів, Державного пожежно-рятувального посту смт. Єзупіль, Державного пожежно-рятувального посту с. Ямниця, Державного пожежно-рятувального посту м. Бурштин, місцевої пожежної команди смт. Більшівці, частину спеціального пожежного транспорту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, групу рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, ГРВ м. Калуш.

Як з’ясувалося, виникла пожежа Пожежа будівлі свинокомплексу з 4-х секцій свинокомплексу розміром в плані 20х200м, в яких перебуває близько 28-30 тисяч свиней різного віку на території. Площа пожежі становить близько 2500 м.кв.

Оскільки повідомлення про пожежу не було своєчасним, на час прибуття перших підрозділів вже спостерігався відкритий вогонь на великій площі.

В найкоротші терміни було залучено велику кількість сил та засобів для гасіння пожежі. Всього залучено 66 чоловік особового складу та 20 одиниць техніки, в тому числі 12 автоцистерн.

Об 11:20 пожежу було локалізовано.

Леся, 02.09.2020 11:04Вибір редакції