Путін та Лавров «дякують» Кулебі за його заяву про «розведення» питань Криму і Донбасу - політолог

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що вводити в «мінський формат» ще і проблематику Криму зараз неприпустимо, бо це, мовляв, насправді блокуватиме звільнення і Криму, і Донбасу.

На думку політолога Михайла Басараба, з Кулебою солідарні президент РФ Володимир Путін та голова російського МЗС Сергій Лавров. Вони дякують міністру за таку заяву.

«Задум Кремля з самого початку якраз в цьому й полягав - розділити питання Криму і Донбасу. Може Кулеба ще не збагнув, але Крим Росія хоче залишити собі, а Донбас планують повернути нам на умовах «Мінських домовленостей». Щоб підірвати Україну зсередини. Наш міністр, судячи з усього, поділяє такий підхід Москви», - пише у Фейсбуці Басараб.

Окрім того, за його словами, треба нарешті второпати очевидну річ: коли станеться так, що Росія буде змушена звільнити Донбас, примусово відновлюючи порушений міжнародний правопорядку (саме цього має прагнути Україна), то Росія одномоментно звільнить і Крим, бо це будуть обставини, в яких Москва поступатиметься під українським чи міжнародним тиском.

«Тож якщо на українських умовах, то Донбас і Крим повернуться до України разом. А на умовах агресора нам не потрібен ні Крим, ні Донбас. Бо загубимо Україну. Це ж так очевидно», - додав політолог.

Леся, 06.07.2020 11:11Вибір редакції

Найпопулярніші новини