Прикарпаття отримало допомогу для рятувальників на суму 11 млн. гривень

Через міжнародний механізм цивільного захисту ЄС Івано-Франківщина отримала гуманітарну допомогу для рятувальників від Італійської Республіки. Обладнання, - а це мотопомпи, водозахисні костюми, польові намети, водяні насоси, генератори, ліхтарі, бензопили, гідрокостюми та рятувальні жилети, - будуть передані рятувальникам у райони області.

«Сьогодні ми отримали надзвичайно важливу партію гуманітарної допомоги від Італійської Республіки, загальною вартістю близько 11 мільйонів гривень, – зазначив під час передачі обладнання для управління Державної служби надзвичайних ситуацій в області голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів. – Дане обладнання допоможе ліквідувати наслідки стихії на Прикарпатті, а в майбутньому сприятиме оперативному наданню допомоги населенню під час виникнення надзвичайної ситуації та зберегти не одне життя».

Керівник області підкреслив, що за підтримки Президента України і Уряду до Івано-Франківщини надходить допомога не лише від українських меценатів і благодійників, але і від дипломатичних відомств інших країн.

Віталій Федорів наголосив, що на сьогодні, за попередніми підрахунками, збитки від повені сягають понад два мільярди гривень. Досі без проїзду залишаються 9 населених пунктів двох найбільш постраждалих районів області, без газопостачання перебувають чотири з половиною тисячі абонентів. Слід підкреслити, що на ранок 1 липня повністю забезпечено електропостачання до всіх споживачів.

Леся, 01.07.2020 13:44