Єрмак працює точно не на Зеленського – політолог

Голова Офісу президента Андрій Єрмак точно працює не на президента Володимира Зеленського, про це у Фейсбуці пише політолог Михайло Басараб.

За його словами, саме Єрмак заявив про підвищення статусу пермовників у Тристоронній контактній групі в Мінську, а вже потім президент підписав відповідний указ.

«Це ще раз підтверджує, що Зеленський працює президентом при Єрмаку. А Єрмак працює точно не на Зеленського», - вважає політолог.

За його словами, у Зеленського ще є можливість поправити ситуацію відставкою Єрмака, але чомусь президент поки марнує свій шанс.

«Рух опору капітуляції дав пас Зеленському, спрямувавши відповідну петицію про відставку Єрмака. Підписи давно зібрано, ми чекаємо на відповідь. Карантин мине, мине літо. Прийде осінь і значно більше проблем для Зеленського. Дивлячись на соціологію, беріть до уваги не лише електоральний рейтинг, а й відповіді респондентів на інші запитання. Там для влади ненайкраща картина. Восени буде значно гірша. Вони стараються. Що ж, це їхній вибір. З такими темпами все закінчиться дуже швидко», - вважає політолог.

Леся, 06.05.2020 09:58Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини