«Буковель» дочасно закрив зимовий сезон і пішов на карантин

Починаючи з середи, 25 березня, «Буковель» зупиняє роботу витягів та достроково закінчує зимовий сезон 2019-2020, повідомляє прес-служба курорту.

ТК «Буковель» долучається до жорсткого карантину, який розповсюджуватиметься на всі послуги, на всій території комплексу і припиняє приймати туристів, всі сервіси будуть закриті.

«Нам дуже сумно це констатувати. Погодні умови чудові, сезон катання міг тривати ще досить довго. Станом на зараз немає жодних юридичних причин для закриття, але в даній ситуації ми розуміємо, що кожен наступний день функціонування курорту — це гіпотетичний, додатковий ризик для життя та здоров'я наших гостей. А це те, чим ми не можемо і не будемо ризикувати.

Основною причиною нашого рішення є відсутність достовірної інформації. На жаль, сьогодні є багато запитань, на які нам з вами влада не дає чіткої відповіді. Скільки саме людей в Україні інфіковані? Чи готові медичні установи прийняти їх та надати необхідну, кваліфіковану допомогу? Чи забезпечені лікарні всім необхідним? Скільки людей повернулось останніми днями в Україну з-за кордону і чи були вони всі здорові та належним чином перевірені? Чи відповідально ці люди відносяться до персональних зобов'язань самоізоляції? Чи забезпечена країна достатньою кількістю тестів для виявлення носіїв вірусів? Всі ці та багато інших запитань наразі без чіткої відповіді», - сказано у повідомленні.

Прес-служба курорту відзначає, саме тому було прийнято рішення не ризикувати здоров'ям гостей і достроково завершити зимовий сезон.

Леся, 25.03.2020 09:47