Чиновникам має бути соромно за цю ганьбу – журналіст про дорогу через Болехів

Журналіст Денис Казанський розповів про дорогу через Болехів, яку не можуть добудувати через бюрократичні перешкоди. Через це транспорт іде через місто, де дорога давно вже розбита фурами, та перетворилася на місячну поверхню.

«Ситуація дістала настільки, що жителі Болехова періодично перекривають трасу, намагаючись привернути увагу чиновників до проблеми», - каже журналіст.

За його словами, добудувати об’їзну не надто дорого, гроші на це знайти цілком можливо, але через бюрократичні перепони, цього не можуть зробити вже багато років. Мабуть, має статися щось зовсім вже страшне, щоб на це нещастя звернули увагу, відзначає Казанський.

«Протестував цю легендарну дорогу особисто. Стан жахливий. Кажуть, що взимку ще гірше, і на цій ділянці утворюються затори з фур. Напрямок користується попитом. Цим шляхом постійно їздять далекобійники, серед яких є в тому числі і іноземці. Уявляєте, яке у них залишається враження про нашу країну? Чиновникам має бути соромно за цю ганьбу», - відзначив журналіст.

Леся, 13.09.2019 07:15Вибір редакції

Найпопулярніші новини