Забаганка міського голови з чоловічками біля переходів вартуватиме місту щонайменше 574 тис. гривень – активіст

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пропонує встановити біля переходів фігурки чоловічків, вважаючи, що таким чином змусить водіїв їздити більш обережно. При цьому він говорить про «французький досвід» і ставить у приклад Вінницю, де такі фігурки уже встановлені.

Разом з тим, громадський активіст Тарас Дем’янів порахував, що сумнівна ініціатива міського голови винесе чималу суму із бюджету. За його словами, макети чоловічків продає фабрика фігур «Ельф». Ціна 50 чоловічків становить 499 тис. 500 гривень. Плюс, каже активіст, не варто забувати про монтаж фігур, який вартує від 10 до 20% від вартості. Тобто, щоби їх встановити треба буде ще заплатити в середньому 75 тис. гривень.

«В підсумку мінімальні затрати на дану ідею будуть коштувати міському бюджету 574 425грн.
Даний розрахунок не включає вартість доставки манекенів від виробника. Пів мільйона гривень! Це при тому, що ви Руслан Марцінків постійно жалієтесь на брак коштів в міському бюджеті», - написав у Фейсбуці активіст.

У свою чергу Марцінків відзначив, що ще не цікавився фінансовою складовою свого питання, а всіх критиків його ідеї назвав «ботами».

Леся, 14.08.2019 09:31