Треба посилювати політичну конкуренцію, а не цементувати преференціями існуючий політикум - Доній

Фінансування партій за німецькою схемою в умовах України передчасно, ба більше-зло, про це у Фейсбуці пише колишній нардеп від Прикарпаття Олександр Доній. За його словами, в Україні треба посилювати політичну конкуренцію, а не цементувати існуючий політикум, вибиваючи для нього преференції.

«Фінансування партій-преференції для існуючого політикуму. І ці партії 5 років отримуватимуть наші з Вами гроші. За цей час рейтинг цих партій може бути в рази меншим. Приклад-Народний фронт. На минулих виборах він отримав 205.Тож його фінансування навіть не як у партії Шарія зараз в 20 мільйонів, а в 200 мільйонів. І що? А те, що рейтинг Народного фронту скотився до 1%, а гроші наші з Вами їм платили з бюджету справно», - пише політик.

Він переконаний, що потрібно не платити партіям гроші, а збільшувати добробут населення.

«Ви скажете-так участь у виборах-це ж шалені гроші, треба,щоб політики їх отримували не від олігархів. І Вибудете праві. Тільки для цього не збільшувати потрібно кількість грошей на виборах, а навпаки-зменшувати! Потрібно ставити найвищу планку для внесків на вибори-наприклад не більше еквівалента 1 тисячі євро, і обов'язково публікувати всі витрати на виборах до дріб'язку партій і кандидатів», - додав політик.

Леся, 25.07.2019 08:52Фоторепортажі