Чи буде моральне очищення нації? Сьогодні в Україні розпочинається передвиборча президентська кампанія

Сьогодні 31 грудня офіційно розпочинається передвиборча президентська кампанія.

Хоча, відзначає колишній нардеп від Прикарпаття Олександр Доній, насправді вона вже йде рік, але з сьогоднішнього дня можна буде офіційно висувати і реєструвати кандидатів.

«Ми радикально відрізняємося по-багатьох параметрах від більшості країн Європи. Зокрема і у президентській владі. Саме в Україні одні з найбільших повноважень президента. Мало хто розуміє з громадян, що лише в одних руках в Україні знаходяться важелі що для суддів, що для прокурорів, що для фондового ринку чи ринку телевізійного. Просто мало-хто читав Конституцію України, а тим більше Конституції інших держав. Тому і не знають, що повноважень більше за українського президента в Європі є хіба що у президента Білорусі. Тому і чекають Україну не вибори, а розборки», - пише у Фейсбуці Доній.

За його словами, президентська посада в Україні на сьогодні на жаль є засобом для особистого збагачення і збагачення найближчого оточення.

«Чи вистачить у нації сил змінити таку модель управління? На жаль помітною є тенденція не ліквідувати владні монополію і можливість збагачуватися за рахунок монополізму, а виправдовувати перемогу саме свого кандидата. Умовно кажучи: "своєму красти можна, а От якщо краде з чужого табору-то він бяка". Поки що бачу боротьбу за гроші, а не за ідеї. А от ідеями прикриваються. І цим ідеї дискредитують», - пише Доній.

Він вважає, що починається офіційна гнилостна і отруйна президентська кампанія.

«Нас чекають масові фальсифікації і моральна деградація багатьох тих, хто в раніш ні часи був на виду у суспільства. А значить, не моральне очищення нації нас чекає, а продовження деградації», - додає Доній.

Леся, 31.12.2018 10:55