Консультації, санкції та розрив дипвідносин з РФ – нардеп про те, як реагувати на видачу російських паспортів в ОРДЛО

Єдина можлива відповідь на початок видачі російських паспортів в окупованому Донбасі - негайні консультації з партнерами, в тому числі у нормандському форматі, стрімкий заклик до розширення санкцій, та розрив дипвідносин із Росією. Про це у Фейсбуці пише нардеп Сергій Висоцький.

За його словами, новообраного президента перевіряють на міцність. Підготувавши йому одночасно і дипломатичну і економічну, бензинову, кризу. 

«Мета - через реваншистів імені Портнова спонукати Зеленського до швидкої капітуляції на російських умовам. Під загрозою економічної кризи та маніпулюючи питанням вічної втрати окупованих територій.  З огляду на дії Росії, чутки про розпуск Ради та відставку спікера Парубія - це ніякі не розборки груп впливу. Це продовження кремлівського плану «Шатун», - пише нардеп.

За його словами, Росії потрібно дестабілізувати українську владу, знищити парламент як останній орган, який в цих турбулентних умовах може генерувати скоординовану державну політику. Та зіграти бліцкриг із орієнтованою на Москву частиною оточення Зеленського, поки ми будемо перебувати у хаосі. 

«Сподіваюся, що при відсутності політичного досвіду у новообраного президента вистачить мудрості не повестися на цей план. Бо наслідки його втілення будуть катастрофічними як для нього самого, так і для держави», - додав нардеп.

Леся, 24.04.2019 15:46Вибір редакції