Переможцю 50 тисяч. Міністр енергетики запропонував фанатам Зеленського та Порошенка позмагатися у спорті

Колишній нардеп від Прикарпаття, чинний міністр енергетики Ігор Насалик запропонував прибічникам президента Петра Порошенка та ноумена Володимира Зеленського позмагатися у спорті.

«Я поважаю вибір кожного, хто прийшов на виборчу дільницю і підтримав свого кандидата. Ви Громадяни своєї Держави, у Вас є Вибір і Право вибору. Україна — не Росія. Звичайно, кожен виражає свої емоції різним чином, інколи не найкращим (соціальні мережі дають таку можливість ) . Це не об`єднає націю. Я пропоную позмагатись ЗЕ команді і команді «Україні потрібен Порох «в спорті , який завжди об`єднує ! Учасники 40 млн громадян, дисципліна складається з двох вправ — жим штанги 100 кг лежачи і жим гантелів по 30 кг сидячи . Учасники формуються в категоріях 18 — 25 років , 25 —35 , 35 —45 , 45 —55 і 55 + . Переможець в кожній категорії той — хто зробить максимальну кількість чистих повторів», - написав у Фейсбуці Насалик.

Він запропонував свої результати на відео розміщайте в коментарях під його повідомленням, з позначкою назва команди , категорія , місто .

«Переможець в кожній категорії отримає приз — 50 000 грн, які зможе використати для своєї спортивної кар’єри , чи свого спортивного клубу . Термін дії змагань до 24 00 18 квітня 2019р . Підтримка бізнесменів вітається і збільшить призовий фонд. Розпочинаємо . Команда « Україні потрібен Порох», категорія 55 + , місто Калуш», - написав Насалик.

Леся, 07.04.2019 21:31