Замість принижувати виборців, звільняйте Луценка, Семочка і вибачайтеся за КС – Шабунін до президента

Президент Петро Порошенко після першого туру відзначив, що розуміє мотиви невдоволення виборців, але просить його почути. Разом з тим, голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін радить президенту не говорити, а робити.

Зокрема, на його думку, президентові за час до другого туру виборів необхідно звільнити одіозних службовців, в тому числі голову ГПУ Юрія Луценка.

«Звільняйте Луценка, Холодницького, Семочка, Демчину, Гордєєва і все НАЗК. Вибивайте з Конституційно Суду перегляду їх рішення по незаконному збагаченню, а також визнання конституційним електронного декларування та повноважень НАБУ (які хочете знести). Проводьте через ВРУ ліквідацію депутатської недоторканності і новий виборчий кодекс. Як собі знаєте, відкотуйте назад переатестацію кончєних суддів і призначення їх у Верховний Суд. Знаходьте спосіб не лише перезавантажити ВККС, ВРП і КДКП, а й покарати склад цих органів», - пише у Фейсбуці Шабунін.

Лише після виконання цих вимог буде сенс послухати аргументи Порошенка, вважає Шабунін.

«І дозволю собі пораду виборцям Порошенка. Ви замість того щоб принижувати 30% виборців з іншою думкою, змусьте Порошенка пункти вище виконати. Ви цим йому значно більше допоможете. До речі, Зеленський підписався виконати більшу частину цих пунтків ще під час першого туру. На відміну від нього, Ви, Петро Олексійович, можете не обіцяти, а зробити. Принаймні ще три тижні можете», - відзначив Шабунін.

Леся, 01.04.2019 09:17Вибір редакції

Найпопулярніші новини