У Франківську створено мобільну групу із профілактики і запобігання спалювання сухої трави

В Івано-Франківську створено мобільну групу із профілактики і запобігання спалювання сухої рослинності та побутових відходів на території міської ради. До складу мобільної групи включено відповідних фахівців зі структурних підрозділів міськвиконкому, МВ УДСНС, МВ ГУНП які уповноважені на складання протоколів та притягнення до адміністративної відповідальності осіб які спалюють суху рослинність та побутові відходи. Про це сказано у повідомленні у Фейсбук-групі комунальної установи «Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба».

«Нагадаємо що відповідальність за спалювання ТПВ на присадибній ділянці підпадає під кваліфікацію трьох статей Кодексу України про адміністративні правопорушення:
Стаття 52. Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель.
Стаття 82. Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення.
Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», - сказано у повідомленні.

Такі порушення тягнуть за собою накладення чималих штрафів.

Леся, 14.03.2019 09:14Вибір редакції

Найпопулярніші новини