За результатами з’їзду «Народного фронту» партія може розколотися на дві-три течії – активіст

Громадський активіст Михайло Андрійович для «Малакави»:

«Загалом, здоровому глузду не піддається перебіг з’їзду «Народного Фронту». Особливо після того, як Петро Порошенко оголосив на форумі «Від Крут до Брюсселю» про власний намір балотуватися як «самовисуванець».

Зрозуміло, що Арсеній Яценюк переслідує намір нагадати про існування власного політичного проекту – тобто, згаданого «Народного Фронту». Його «висунення» в кандидати в президенти в певній мірі впливає як на результат голосування «за Порошенко» та і «за Тимошенко». Не виключно, що перебіг подій планованого з їзду може привести до «розколу» «Народного Фронту» на 2-3 течії. Таке варто передбачати як прелюдію до наступних парламентських виборів».

Нагадаємо, з’їзд «Народного фронту» має відбутися 2 лютого. Наразі головною інтригою залишається те, чи піде лідер партії Арсеній Яценюк у президенти. На думку журналіста Сергія Іванова, якщо він прийме таке рішення, то цим суттєво ускладнить вихід діючого президента у другий тур виборів, оскільки відтягне від нього кілька процентів голосів виборців. У такий сценарій не вірить політик Тарас Чорновіл. Каже, останні рейтинги показують ріст підтримки Порошенка, тому саме зараз висунення Яценюка у президенти йому не зашкодить.

Леся, 01.02.2019 13:43Вибір редакції

Найпопулярніші новини