Поліцейські з представником ОПОРИ перевірили законність передвиборчої агітації

28 січня патрульні поліцейські спільно з дільничим офіцером поліція Івано-Франківської області та координатором громадянської мережі ОПОРА перевірили законність розміщення передвиборчої агітації на білбордах в обласному центрі.

Під час відпрацювання поліцейські перевірили білборди з агітацією кандидатів у Президенти й виявили 15 порушень чинного законодавства. Більшість білбордів розміщені без вихідних даних (або вони неповні), виявили й порушення обмежень щодо ведення політичної агітації.

За всіма фактами відібрані заяви та пояснення, матеріали направлять на розгляд для встанволення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.

Нагадуємо, що за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, проведення передвиборної агітації поза строками, встановленими законом чи в місцях, що заборонені законом, Кодексом України про адіміністративні правопорушення передбачено штраф, в тому числі - і на посадових осіб.

Леся, 29.01.2019 08:11Вибір редакції

Найпопулярніші новини