Сьогодні Україна почне жити в новій реальності. Воєнний стан охопить навіть ті області, де думали, що війна – це щось далеке

Сьогодні, 28 листопада, о 09:00 Україна почне жити в новій реальності. Тимчасовий воєнний стан охопить навіть ті області, де наївно думали, що війна – це щось далеке, про це пишуть у спільноті «Повернись живим».

«Та чи не єдині, хто зберігає спокій, – військові. Все просто: поки дехто з нас тільки починає усвідомлювати всю серйозність стану, їхня реальність є такою вже п’ятий рік. Поки ми з вами смакуємо ранкову каву ти гортаємо стрічку Facebook, нервуємося і телефонуємо більш обізнаним знайомим з питанням: «Що далі?», вони продовжують методично, щодня відбивати атаки окупантів на сході. Для них це - рутина, але рутина, в якій не можна розслаблятись. Тому вони щодня зібрані та готові до будь-якого сценарію. Командування проводить наради та розробляє плани відсічі, а рядові втілюють їх у життя. І саме рядові стикаються один-на-один з ворогом, і вже ворог нав’язує динаміку», - пишуть у спільноті.

Дуже важливо бути щонайменше на крок попереду ворога.

«Саме робота на випередження береже в результаті життя та дає перевагу в бою. Це як на рингу, де програє той, хто перед боєм досконально не вивчив супротивника. Тому зараз ми працюємо над удосконаленням комплексу технічних засобів розвідки для однієї з бригад. Ми хочемо, щоб хлопці «бачили», «чули» ворога, знали його точні координати та плани. Щоб це зробити, нам необхідно 100 тисяч гривень. Певні, що разом з вами ми це зробимо. Щоб розвідники вивчили супротивника настільки, щоб ми завжди були на крок попереду», - пишуть у спільноті.

Леся, 28.11.2018 07:59Фоторепортажі