Будівництво дороги до села Старий Угринів, де жив Степан Бандера, призупинено - Омелян

Будівництво дороги до села Старий Угринів Івано-Франківської області, де народився і жив Степан Бандера, тимчасово призупинено через проблеми з розрахунками з підрядником, про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, пише 112 Україна.

«Насправді жодних проблем або сенсацій у цьому немає. Ми відновлюємо те, що не ремонтувалося роками. Навіть не можу собі уявити, щоб уряд часів Януковича відновлював шлях до визначних місць, які пов'язані з героями України або провідниками національно-визвольного руху. Ми ж це розпочали і будемо продовжувати», - сказав міністр.

За його словами, підрядник виконав роботи, але йому в повному обсязі не сплатили кошти.

«Сподіваюся, що найближчим часом проблема буде вирішена, роботи по будівництву цієї дороги відновляться», - сказав Омелян, зазначивши, що на проект виділялися кошти Митного експерименту, обласного бюджету, а також гроші з Дорожнього фонду.

За словами Омеляна, якщо буде фізична можливість завершити будівництво дороги до кінця поточного року, воно буде завершено.

«Це за умови, якщо дозволить погода. Ніхто ж не буде класти асфальт в сніг. Якщо фінансова ситуація і погодні умови не дозволять укластися в термін до кінця року, то так, завершення цього проекту перенесеться на 2019 рік. Але цю дорогу, як і багатьох інших по всій країні, ми зробимо», - сказав  Володимир Омелян.

Леся, 23.11.2018 09:16Вибір редакції

Найпопулярніші новини