Через борги «Прикарпаттяобленерго» може відключити від електропостачання будинки КЕЧ

«Прикарпаттяобленерго» стурбоване критичним станом розрахунків Будинкоуправління №1 Івано-Франківської КЕЧ за спожиту електроенергію. Будинкоуправління цьому році за електроенергію ще не платило – борг накопичується з січня по серпень 2018 року. На балансі Будинкоуправління №1 Івано-Франківської КЕЧ району перебувають гуртожитки за адресами вул. Коновальця, 72; вул. Коновальця, 80; та вул. Карпатської Січі, 5, а також освітлення сходових кліток житлового будинку по вул. Чорновола, 150А, 150Б та 150В. І всі вони вкотре під загрозою вимкнення, повідомляє прес-служба Прикарпаттяобленерго.

«Ситуація з заборгованістю КЕЧ не є новою - розповідають в енергопостачальній компанії.- Протягом останніх років «БУ №1 Івано-Франківського КЕЧ району» систематично боргує за світло постійно проводить розрахунки із значним запізненням, порушує умови договору про постачання електричної енергії щодо вчасності проведення розрахунків за електричну енергію. Компанія неодноразово зверталась до керівництва підприємства з вимогою вжити дієвих заходів і погасити борг, але наразі не досягнуто ніяких конкретних домовленостей щодо термінів – заборгованість збільшується. На сьогодні балансоутримувач винен за електроенергію більше 131 тисячі гривень».

У енергокомпанії сподіваються, що боржник спільно з мешканцями якнайшвидше знайде кошти та погасить заборгованість, щоб енергетикам не довелось вдаватися до крайніх заходів – припинення електропостачання будинків КЕЧ.

Леся, 14.09.2018 11:21Фоторепортажі

Найпопулярніші новини