У Львові боротимуться із виїздом українців за кордон із допомогою буклетів-страшилок

Голова ЛОДА Олег Синютка збирається боротися з трудовою міграцією на Львівщині за допомогою буклетів-«страшилок» та обмеження реклами працевлаштування за кордоном. Під час апаратної наради в понеділок, 10 вересня, посадовець звернувся до підлеглих із дорученням активізувати інформаційну кампанію проти виїзду українців на роботу в інші країни, пише zaxid.net.

За словами Олега Синютки, більшість кадрових агенцій, що займаються працевлаштуванням мешканців Львівщини за кордоном, працюють нелегально або ж порушують умови ліцензій. Директор Львівського центру зайнятості Василь Барилюк уточнив, що з 92-х зареєстрованих на Львівщині компаній 54 не провадять діяльності після перевірок, а 24 фірми працюють з порушеннями.

Олег Синютка також висловив занепокоєння щодо стану інформаційної кампанії на тему працевлаштування українців за кордоном. Він доручив керівниці головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Іванні Іваночко виготовити буклети з інформацією про ризики працевлаштування за кордоном.

«Напишіть людям про реальні страхи. Коли людей, які приїжджають, б'ють, забирають паспорт, залишають ні з чим і людина працює, як раб. Треба дати це людині в руки і сказати: «Людино, подумай! Ти сьогодні тут можеш заробити 12-14 тисяч, а там ти отримаєш 17 тисяч. Порахуй, скільки ти витратиш на проживання, на харчування». Бо в нас же панує думка, що там полито медом, а людині при отриманні паспорта треба сказати правду!», – роз'яснив підлеглим методи роботи Олег Синютка.

Голова ЛОДА також доручив керівниці департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Ользі Березюк поговорити з керівниками та головними редакторами інформаційних агенцій щодо доцільності розміщення реклами працевлаштування за кордоном. На думку, Олега Синютки слід обмежити поширення такої реклами.

«Це остання справа – спонукати людей виїжджати!», – заявив Олег Синютка.

Леся, 11.09.2018 08:48Фоторепортажі

Найпопулярніші новини